Сузины v. Зюзины
Боярский род из Твери, выехали на службу великому князю Литовскому вместе с последним в.кн. тверским Михаилом Борисовичем.
Читати далі ...Уніховські
Происходили из земян Северской земли. После отхода этой территории к Москве, Униховские не захотели оставаться с новыми володарями и выехали в пределы Великого княжества Литовского.
Читати далі ...Устрицькі
Шляхетський рід, який походить із Семигороду, а його протопластом уважається волох Стефан Янчович (згад. 1482 р.), сини котрого перебралися з Мароморощини (поселення Воіново (Уніхово), тепер Тячівського району Закарпатської області) до Сяноцької землі наприкінці XV ст.
Читати далі ...Ушак Куликовські
Вихідці із Московського царства, які на початку 60‑х років XVI ст. зупинилися в Кременецькому повіті. Протопласта — Омелян Офоосимович Ушаков
Читати далі ...Хом’яки-Смордовські
Панський волинський рід, потомки Федора Хоминича, кравчего в.кн. Свидригайла Ольгердовичу.
Читати далі ...Хрінницькі
Черленковські
Панський рід, родові землі якого були на Брацлавщині. Черленковськi були бічною лінією панів Александровичів-Вороновицьких, яка від середини XVI ст. почала вживати прізвище, що походило від однієї з брацлавських маетностей.
Читати далі ...Юрковицькі
Шляхетський рід, у XV ст. землевласники у Сяноцькій землі.
Читати далі ...Юхновичі
Земянський рід Київського повіту.
Читати далі ...Юшковы
Брянский боярский род. В нач. XVII в. Юшковы служат в основном по Козельску, Одоеву, Белеву, некоторые из них были пожалованы вотчинами за московское сидение при царе Василии Шуйском и «в королевичов приход» 1618 г.
Читати далі ...Яковицькі
Яменські
Війтівсько-князівський рід із с. Ямни Перемишльського староства, у XVІ–XVII ст. землевласники у Перемишльській землі.
Читати далі ...